Spider Sistemler

Kayzen Spider Sistemi, geniş açıklıkları düşük kesitlerle geçmeyi sağlayan mimaride ki en son gerçekleşmiş çözümdür. Hafifliği korozyona dayanımı, esnetik olması montaj kolaylığı 60 ila 90 günde teslim süresi göz önüne alındığında yapı sektörüne ciddi katkı sağlamıştır. Kayzen Spider Sistemi, özellikle olimpik yüzme havuzlarında, uçak hangarlarında, fuar alanlarında, kapalı spor salonlarında, askeri tesislerde ve tenis kortlarında geniş amaçlı uygulama alanları yaratan portatif bir sistemdir.
Seçilecek olan kiriş kesiti statik hesaplar neticesinde bIMG 0016 150x150 Spider Sistemlerelirlenir.
Spider Sistemde kullanılan alüminyum profiller özel alaşımı metalden üretilip, mekanik işlemler sonrasında sınırsız renk seçeneği ile siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunulmaktadır.

spider sistemlerde kaplama malzemesi olarak polikarbonat, cam, sandviç panel, trapez sac levha, ondüle levha veya membran kullanılır. Sistemi taşıyan alüminyum makaslar özel alüminyum alaşımından imal edildiğinden asla paslanma özelliği göstermez. Bu sistem sayesinde 50 metre açıklığa kadar kolonsuz sadece kiriş sistemi ile tonoz formlu bir çatı oluşturmak mümkündür.

Polikarbonat çatılar, alüminyum konstrüksiyon üzerinde, özel alüminyum profiller ile Alman Bayer ürünü ithal polikarbonat levhalar kullanılarak montajı yapılır. Çatı ışıklıkları çeşitli formlarda ve ölçülerde uygulanabilir. Tonoz, basık tonoz, kubbe, tek eğimli, kırma ve piramit sistemleriyle anılan bu temel formlar, hayallerinizi hayata geçirmeye olanak sağlar.

Spider Sistem Avantajları

Çelikten 3 kat hafiftir
Geniş açıklıklar geçebilme özelliği
Asla paslanmaz
20 yıl üretici firma garantisi bulunmaktadır
Montaj ve de montaj kolaylığı sağlar
Dekoratiftir
Sınırsız renk seçeneği mevcuttur
Modüler sistem
Ekonomiktir
Hızlı teslimat