Kış Bahçesi Sistemleri

Kış Bahçesi Sistemleri

IMG 1100 1024x768 150x150 Kış Bahçesi SistemleriKış bahçesi cafe, iş yeri veya özel konutun bahçesine dizayn edilen camlarla çevrili mekanlarınıza estetik, çekici ve keyifli ortamlar sunan bir sisteme denir. Adının kış bahçesi olmasına rağmen bu sistem açılabilir özelliğe sahip olduğu için hem yazın, hem kışın rahatlıkla kullanılabilmektedir. Katlanabilir camlarla kapatılan kış bahçesi kışın soğuğundan sizi koruyacak ve kışın da bahçe keyfi yaşamanızı sağlayacak ve modern yaşam ortamları kazandıracaktır.

Kış bahçesi sistemlerinde katlanır cam balkon sistemlerinde olduğu gibi yazın veya istediğiz zaman camları açarak açık hava keyfini yaşayabilirsiniz.  Müstakil evinizin veya villanızın en güzel bölümü olan bahcelere acılan ferah bir mekandır.

Kış Bahçesi, Doğayla iç içe olan mekanınızın her mevsim huzurlu ve sessiz sadece kahvenizi yudumlarken doğanın ferahlığını hissedeceğiniz yaşam alanlarına dönüştürmektedir.

Ayrıca Çeşitli yapılara uyarlanabilen açılır ve kapanır tavan sistemidir ve binanıza tam olarak uyacak şekilde özel hazırlanır. Yanları cam panellerle kapatıldığında, sistem tüm yıl boyunca kullanılabilecek modern mekana dönüşür. Kış bahçesinin bir çok değişik modelleri ve türleri vardır. Uzaktan kumandalı açılır tavan kış bahçesi ve sabit tavan kış bahçesi seçenekleri mevcuttur. Böylelikle rahatlıkla kış bahçenizi açıp kapatabileceksiniz. Her geçen gün daha fazla ilgi gören kış bahçeleri ile senenin her mevsimi, bahçe düzeninde huzurlu bir ortam sizi bekliyor olacak. Bahçenizde yaptıracağınız kış bahçesi ile kışın bahçenizden mahrum kalmayacaksınız.

Kışbahçeleri, günümüz metropol yaşam tarzından bir an olsun sıyrılmak isteyenler için sığınılacak huzurlu mekanlar dır.Bu mekanların gürültüden uzak ve aydınlık olması istenir. Bunun içinde projelendirme ve yapımında kullanılan malzemenin kalitesi önemlidir.

Kayzen Yapı kış bahçeleri, sadece dış mekan yaşam alanınızı genişletmeyecek, aynı zamanda dış mekan yaşam tarzınızı da etkileyecektir.

Kayzen Yapı kış bahçesi sistemlerinde modern teknolojinin tüm avantajlarını kullanarak , enerji kayıplarını en aza indiren, bir çok dizaynda tasarlanabilen düşük bakım masraflı sistemler yaratırken, eski çağlardan beri çekiciliğini ve ihtişamını koruyan kış bahçelerini günümüze taşımaktadır.

Kayzen yapı olarak biz bu konuda çok değişik seçenekler sunarak yaşam kalitesini arttırmayı amaçlamaktayız. Uygulama olanakları çok çeşitli olduğundan tercihi sizin hayal gücünüze bırakıyoruz. Keyifli bir kış bahçesi yaratın !!

Kış Bahçesinin Avantajları

 • İşyerleri için, özellikle cafe ve restaurantların mevcut alanları genişletilerek daha fazla müşteri alınır.
 • Sigara yasağının olduğu mekanlarda kışın sigara içme olanağı sağlar.
 • Kışın soğuğunda ve her mevsim bahçe keyfi yaşanması sağlar.
 • Bahçenize, veya terasınıza uygulanabiliyor. Doğa ile iç içe, yazın, kışın, dört mevsim baharı yaşamak isteyenlere çok özel mekanlar sağlar.
 • Kış Bahçesi konutlarınızı değiştirerek sizlere daha işlevsel ve estetik yaşam alanları sunacaktır. Kış Bahçesi sistemleri ile bahçeniz güzel ve etkili biçimde daha yaşanılır bir hale gelir. Havalandırma, ısıtma ve gölgelendirme koşulları iyi oluşturulduğu takdirde 4 mevsim de sorunsuzca kullanılır.

Kullanım alanları

 • Konutlar da uygulanan kış bahçeleri
 • Ofis içinde yada dışında uygulanan kış bahçeleri
 • Okullar için kış bahçeleri
 • Kafe ve restorantlar için kış bahçeleri
 • Dinlenme alanları için kış bahçeleri
 • Alışveriş merkezleri
 • Hotel ve Oteller

Kış Bahçesi Fiyatları

En uygun kış bahçesi fiyatları ile sizlere hizmet vermenin mutluluğunu yaşamaktayız. Lütfen bizimle iletişim kurun.