Cam Balkon Sistemleri

DSC01216 1024x768 150x150 Cam Balkon SistemleriCam balkon sistemleri evinizin kışları unutulan köşeleri olan balkonlar, teraslar, bahçe girişleri gibi mekanlarınıza kışında can vermek için tasarlanmış son derece estetik ve kullanışlı bir sistemdir.

Cam balkon kapatma sistemleri evinizde estetik ve fonksiyonel bir balkon yaratmanın en modern yoludur. Camların katlanarak aynı noktaya toplanabilme özelliği nedeni ile mevsimsel değişikliklere en iyi cevap verebilen bir sistemdir. Bu sayede güzel hava şartlarında açık tutularak hiç kapatılmamış gibi mekanlardan yararlanılması sağlanır.

Rüzgar, yağmur, kar, toz, vb. olumsuz hava koşullarında dış etkilerden koruma sağlar.

Cam balkon kapatma sistemleri estetik bütünlüğü ve fonksiyonelliği mükemmel şekilde birleştirir. Yapıya ve zevklerinize uygun renk seçenekleri sunmasının yanı sıra, son derece kullanışlı ve dayanıklıdır .Sistemde kullanılan alüminyum profillerin boyası elektrostatik toz fırın boya olup, deformasyona dayanıklı ve uzun ömürlüdür.
Cam balkon kapatma sistemlerinde kullanılan tüm camlar temperli cam olup darbe dayanımı maksimuma çıkartılmış ve dolayısı ile kırılma riski en düşük seviyeye indirgenmiştir. Sistemde kullanılan camlarda istenildiği taktirde renkli cam alternatifleri mevcuttur.

Cafe, Restoran, Lokanta gibi mekanların girişinde kullanılan cam balkon sistemleri altta eşik olmadan çalışan fonksiyonel sistemdir.

Cam balkonlar tasarım ve uygulama konusunda çok çeşitli çözümler sunar. Camın sahip olduğu estetik ve dayanım özellikleri bu alanlarda çeşitlilik yaşanmasının en önemli nedenidir. Balkon sistemleri görünüm olarak düz ve yuvarlak balkon sistemleri olarak ayrılırken, kullanılan malzemeler açısından da katlanmalı cam balkon sistemleri ve raylı cam balkon sistemleri olarak ayrılmaktadır.

Cam balkon sistemleri, balkonunuzu dış etkilere yağmur,güneş,soğuk hava, toz  maruz kalmadan rahatça kullanmanızı sağlar, binanızın ısı ve ses yalıtımına katkıda bulunur, şık bir tasarım ile çocuklarınız için bir oyun alanına dönüşür, çok çeşitli dizayn ve renk seçenekleriyle binanıza estetik bir görünüm kazandırır, herhangi bir kolon veya taşıyıcı sisteme ihtiyaç duymadan dayanıklı camlar kullanılarak yapıldığı için manzaranızda bir kayba neden olmaz, temizliği kolaydır ve ekstra bir yük getirmez, evinizin kullanım alanlarının artmasını sağlar ve dairenizin güvenliğine de dolaylı olarak katkıda bulunur.

Tüm bunların yanı sıra cam balkon yaptırdığınızda çocuğunuz varsa eğer artık güvenle balkonda oynayabilecek ve vakit geçirebilecektir , yağmur havalarda herkes evine geçerken sizler cam balkonunuz sayesinde yağmuru izleyerek balkonda keyfinizi sürmeye devam edebileceksiniz.

Cam balkon yaptırdığınız da hem evinizin balkonu yeni bir görünüme kavuşacaktır hem de evinizin fiyatında gözle görülür bir artışa sebep olacaktır .