Çift Camlı Açılır Çatı Sistemleri

Açılır Çatı çözümlerinde Çift Cam kaplama ile en iyi yalıtım elde edilebilir. Bu sistem ahşap taşıyıcı sistemler ve değişik cam rengi seçenekleri ile olağanüstü bir görünüme sahiptir.
Açılır cam çatı güneş kontrol camları bina içine güneş ısısı girişini sınırlayarak ve güneşin aşırı parlaklığını denetleyerek rahat bir çalışma ve yaşam ortamının oluşmasına imkan verir.

DSC01984 1024x768 150x150 Çift Camlı Açılır Çatı Sistemleriaçılır çatı, klima kullanılan ortamlarda soğutma enerjisi tüketiminin ve dolayısıyla soğutma giderlerinin azaltılmasını sağlar.

Açılır çatı sistemi her türlü kötü hava koşuluna dayanacak şekilde tasarlanmış ve türlü kötü şartlarda test edilmiştir. Alüminyum taşıyıcı ve çerçeveler ile sızdırmazlık contaları şiddetli fırtınalarda, sağanak yağmurlarda ve aşırı kar yükü altına ayakta kalır ve uzun yıllar boyunca özelliğini kaybetmez ve fonksiyonunu icra eder.

Açılır Çatı Sistemleri, panellerin birbirinin üzerinde hareket ederek açıldığı ve sabit bir modül üzerinde toplandığı çatı örtü sistemidir. Mahyadan aşağıya açılabildiği gibi istenildiğinde aşağıdan mahyaya doğruda manuel veya motorlu olarak açılabilmektedir. Sistemin oluşturulmasında ısı köprülü özel alüminyum profiller ve tercihe göre polikarbonat veya cam kaplama malzemeler kullanılmaktadır.